Pobudka była wcześniej niż zwykle gdyż o szóstej wstaliśmy na nogi. Z suchym prowiantem wyruszyliśmy do Wilczego Szańca. Podróż autobusem nie była szybka lecz było warto, gdyż wszyscy dowiedzieliśmy się ciekawych historycznych informacji. Mieliśmy okazję zwiedzić wiele bunkrów które pozostały po wojnie. Po zwiedzaniu udaliśmy się do Olsztyna. Gdy dojechaliśmy na miejsce mieliśmy wybór co chcielibyśmy zrobić : czy iść do planetarium lub mieć dłuższy czas zwiedzania miasta. Wszyscy zjedliśmy ciepły posiłek i większość osób udało się na miasto. Gdy nadszedł czas wracania do obozu zjedliśmy pizzę która wszystkich ucieszyła. Z pełnym brzuchem wróciliśmy  na obozowisko. Atrakcje się nie skończyły gdyż kiedy dotarliśmy na miejsce ,mieliśmy szansę występować w harcerskim “Mam Talent.” Zastęp “Łowcy Rumu” zajał pierwsze miejsce za zaśpiewanie własnego utworu. Po zachodzie słońca dołaczyliśmy do ogniska z innym obozem. Ognisko skończyło się przez burzę . Po całym dniu pełnym wrażeń , zmęczeni położyliśmy się spać.

Iza Kuszyk + Weronika Wołoszyn (aka “papużki” )