Harcerze pojechali dziś do zamku w Malborku. Zamek był czerwony i łapał zainteresowanie Harcerzy, Kursu i Wędrowników. Przy zamku spotkaliśmy się z panią przewodnik. każdy do stał po bilecie który było strach zgubić.  Wszyscy byli podekscytowali  i nikt nie tracił poczucie humoru. Same zwiedzanie zamku nie bardzo brało zainteresowanie wszystkich Harcerzy ale na pewno coś z tej wycieczki mogą wyciągnąć i długo zostanie im w pamięci. Duża atrakcja zamku to był jarmark, gdzie harcerze mogli kupić lody i upominki. Też było małe zwiedzanie Malborku gdzie główna  atrakcja to był Mc Donald  ale trzeba nam wybaczyć bo zdrowo odżywiamy się na obozie.  Potem pojechaliśmy do Dino parku i na pewno każdy się wyszalał. W Dino parku były plastikowe dinozaury i smoki które ruszały się i wydawały dźwięki. Też był w paku mini zoo i pełno karuzeli. Nie było Harcerza bez uśmiechu na buzi.

Każdy wrócił bardzo zmęczony i zadowolony.

Julia